Medicalstore: медичні рішення для медзакладів України

Medicalstore: медичні рішення для медзакладів України - фото

Medicalstore: медичні рішення для медзакладів України - фото

Суспільство
06 квiтня 21:36

Medicalstore - це провідна компанія з продажу медичних виробів та засобів здоров'я в Україні. Наша компанія довгі роки допомагає лікарям отримувати доступ до інноваційних хірургічних рішень та підвищувати свою кваліфікацію.

Medicalstore пропонує широкий асортимент продуктів від провідних виробників у світі, з основним напрямком – хірургічні відкриті та малоінвазивні втручання.  

Направлення діяльності

Компанія має широкий вибір медичного обладнання для лікувальних закладів України. Асортимент товарів включає обладнання для:

 • Травматології та ортопедії;
 • Артроскопії та лапароскопії;
 • Рентгенохірургічних завдань;
 • Медичних радіологічних досліджень;
 • Ультразвукових досліджень;
 • Спинної хірургії;
 • Нейрохірургї
 • Інших видів малоінвазивної ендоскопічної хірургії.

Продукція

Компанія намагається забезпечити клієнтів якісним але більше дешевим медобладнанням. Тому ключова продукція – бувша у використанні медтехніка відомих у світі виробників. Кожний товар компанії проходить сервісне ТО та перепродажну підготовку, щоб відповідати сервісно-технічним параметрам, заявленим виробником.

У каталозі клієнти знайдуть як нові так і б/в товари для операційного залу, рентгенівського кабінету та інших відділень:

 • Ендоскопічне обладнання;
 • Рентген апарати;
 • МРТ та КТ томографи;
 • Операційні столи та світильники;
 • Хірургічні мікроскопи;
 • Системи малоінвазивної візуалізації;
 • Стерилізаційне обладнання;
 • Медичні меблі;
 • Тощо.

Окрім того, Medicalstore також пропонує послуги з доставки медтехніки, її інсталяцію та навчання використанню. На всю продукцію розповсюджується гарантійне та післягарантійне супроводження, а також безкоштовне транспортування до лікарні по всій території України.

Клієнти

Medicalstore пропонує свої продукти та послуги широкому колу клієнтів. Ми працюємо з державними медичними закладами, приватними лікарнями та кабінетами, а також безпосередньо із лікарями.

Ми завжди раді бачити нових клієнтів та пропонуємо їм індивідуальний підхід. Наші фахівці з радістю нададуть консультацію та допоможуть з вибором необхідних медичних засобів.

Наша команда

Команда Medicalstore складається з висококваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід у медичній та бізнес-сферах. Ми завжди стежимо за останніми тенденціями та інноваціями у медичній галузі, щоб забезпечити нашим клієнтам тільки найкращі продукти та послуги.

Наші фахівці постійно працюють над покращенням нашого сервісу та розвитком нових продуктів, Ми маємо власний склад, де зберігається великий асортимент медичних засобів, а також сучасне обладнання для їх зберігання та перевезення.

Medicalstore цінує своїх співробітників та створює для них комфортні умови роботи, пропонуючи можливість професійного зростання та розвитку. Наша команда складається з енергійних та мотивованих людей, які працюють разом над спільною метою – надавати якісне медичне обладнання за розумною ціною.

Соціальна відповідальність

Medicalstore не тільки забезпечує своїх клієнтів надійними медичними засобами та послугами, але й приділяє увагу соціальній відповідальності. Ми підтримуємо проекти та ініціативи, які спрямовані на покращення життя та здоров'я людей.

Наприклад, ми співпрацюємо з різними благодійними організаціями, які надають допомогу лікарням у придбанні необхідного устаткування.

Що в результаті?

Medicalstore – це компанія, яка працює на ринку медичних засобів та послуг більше 10 років. Ми завжди стежимо за останніми тенденціями та інноваціями у медичній галузі, щоб забезпечити нашим клієнтам тільки найкращі продукти та послуги.

Ми пропонуємо широкий асортимент медичних засобів для різних категорій клієнтів – від лікарів та медичних закладів до приватних осіб. Наша команда професіоналів завжди готова надати кваліфіковану консультацію та допомогти з вибором потрібної медтехніики.

642ee06e32bbb.jpeg642ee06e32bbb.jpeg

Крім того, ми маємо власний склад, що дозволяє зберігати та перевозити медичні засоби у відповідних умовах. Ми розуміємо важливість якості та надійності медичних засобів, тому працюємо тільки з відомими виробниками та постачальниками.

Наша компанія також підтримує соціальну відповідальність та допомагає в реалізації проектів, які спрямовані на покращення здоров'я та життя людей. Ми розуміємо, що наша робота має великий вплив на суспільство та дбаємо про це.

Якщо вам потрібні якісне медобладнання чи сервісні послуги, звертайтеся до нашої компанії. Ми завжди готові допомогти вам вибрати та придбати потрібні засоби, а також надати кваліфіковану консультацію.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах